You are here

Принцип дії: Андрій Матюха про допомогу армії та країні

Submitted by Sina on Fri, 06/14/2024 - 03:15

Андрій Матюха, президент Favbet Foundation, визначений у своїй місії підтримки української армії та країни загалом. Його принцип дії полягає у забезпеченні необхідних ресурсів та допомозі у вирішенні актуальних проблем, з якими стикається Україна у контексті оборони та безпеки.

Favbet Foundation активно підтримує Збройні Сили України, забезпечуючи їх сучасним обладнанням, технікою та матеріальними ресурсами для успішного виконання бойових завдань на передовій. Крім цього, фонд здійснює соціальні програми для військовослужбовців та їх родин, сприяючи забезпеченню їх потреб у побутовому та медичному забезпеченні.

Андрій Матюха не обмежується лише підтримкою армії <a href=https://ukrnews.lviv.ua/press-releases/golovne-diyati-prezident-favbet-foundation-pro-osnovni-napryami-dopomogi-armiyi-ta-krayini/>https://ukrnews.lviv.ua/press-releases/golovne-diyati-prezident-favbet-foundation-pro-osnovni-napryami-dopomogi-armiyi-ta-krayini/</a>
. Він також активно займається реалізацією соціальних проектів у різних сферах життя країни, спрямованих на покращення якості життя українців. Його принцип дії полягає в прагненні зробити вагомий внесок у розвиток та процвітання України.

Зусилля Андрія Матюхи та Favbet Foundation визнані як українським суспільством, так і міжнародними партнерами, які високо оцінюють їхній внесок у зміцнення обороноздатності країни та реалізацію соціальних проектів на користь українського народу.