You are here

ایده های کاغذ دیواری آشپزخانه یک راه حل طراحی سریع

Submitted by walliwall on Wed, 05/25/2022 - 06:52

اگر آشپزخانه شما نیاز مبرمی به نوسازی دارد، نصب کاغذ دیواری در شیراز یکی از مطمئن ترین راه ها برای تقویت سبک بدون استخدام تیم بازسازی است. خواه آن را محدود به پشت اسپلش، بار خانه یا گوشه صبحانه خود نگه دارید، یا تمام دیوارها را بپوشانید، می توانید فوراً شخصیت خود را بپاشید. کاغذ دیواری درر شیراز روشی هوشمندانه برای اضافه کردن رنگ ها و طرح های برجسته به آشپزخانه شما است. بنابراین، قبل از اینکه به رنگ آمیزی کابینت های آشپزخانه خود فکر کنید، بهترین ایده های کاغذ دیواری در شیراز آشپزخانه را که ثابت می کند می توانید با هزینه کمتر تأثیرگذار باشید، بررسی کنید. این یک افزودنی کم ارتفاع به فضای شما است که هر دوستدار DIY دوست دارد آن را امتحان کند. نگران این هستید که از چاپ کاغذ دیواری در شیراز خود پشیمان شوید؟ برای تعهد کمتر از کاغذ دیواری در شیراز پوست کنده استفاده کنید! ما مقداری الهام را جمع آوری کرده ایم تا خلاقیت شما را به جریان بیندازیم.

1 ایجاد یک بیانیه

ایده های کاغذ دیواری آشپزخانه

برای دعوت از افراد بیشتری در اطراف میز آشپزخانه شما رنگ مریم گلی زیبا مکمل چهره سیاه و سفید سلطنتی است که از کاغذ دیواری در شیراز بیرون می آید.

2 خورشید را بیاورید

ایده های کاغذ دیواری آشپزخانه

این کاغذ دیواری در شیراز زرد رنگ در خانه شاوندا گاردنر هر روز صبح به شما کمک می کند.

3 به سقف ضربه بزنید

به جای یک بک اسپلش کاشی، کاغذ دیواری در شیراز را انتخاب کنید که به اندازه کافی شلوغ باشد تا کار را انجام دهد. میشل نوسبومر، طراح داخلی، آشپزخانه ای شیک و شیک برای فضاهای کوچک ایجاد کرد.

4 سیاه و سفید را بالا ببرید

ایده های کاغذ دیواری در شیراز سیاه و سفید آشپزخانه

سعی کنید یک گوشه آشپزخانه کوچک را با چاپ انتزاعی سیاه و سفید گسترش دهید - که آنتونی دانینگ حتی به یخچال اضافه کرد. احساس می کنید در حال لذت بردن از یک وعده غذایی در یک گالری هنری هستید!

5 جسور و هندسی کنید

اتاق، کاشی، طراحی داخلی، ملک، کف، مبلمان، ساختمان، دیوار، آشپزخانه، خانه،

این چاپ هندسی سیاه و سفید به این آشپزخانه که توسط ارین گیتس دیزاین طراحی شده است، حس آرت دکو اضافه می کند. کاغذ دیواری در شیراز کردن یک دیوار باریک، مانند بین پیشخوان و جزیره، از احساس قدرت بیش از حد آن جلوگیری می کند.

6 بک اسپلش خود را بیاورید

آبی، کاشی، اتاق، طراحی داخلی، سقف، ملک، دیوار، مبلمان، ساختمان، کف،

اگر از پررنگ شدن نمی ترسید، هم پشت و هم دیوارهایتان را کاغذ دیواری در شیراز کنید. امیلی هندرسون این آشپزخانه را با تم بازی گربه ای سرگرم کننده تر انتخاب کرد.

7 یک گوشه صبحانه را بپوشانید

سفید، اتاق، مبلمان، طراحی داخلی، پرده، میز، ملک، طبقه، خانه، اتاق غذاخوری،

دیوارهای آشپزخانه خود را خالی نگه دارید و گوشه صبحانه خود را کاغذ دیواری در شیراز کنید تا این دو فضا از هم جداتر شوند. همانطور که در این آشپزخانه توسط طراحی ارین گیتس نشان داده شده است، به گرم کردن آن و ایجاد احساس دلپذیری در آن کمک می کند.

8 عرشه از نوار خود را

کاغذ دیواری در شیراز ساحل پشت گاری بار

مهمانان شما با یک گاری بار شیک و کاغذدیواری که آنها را در تعطیلات استوایی دور می کند، آه و آه خواهند داشت. چه بهتر؟ این یک وینیل پوست کنده است!

9 به طبیعت نگاه کن

ایده های کاغذ دیواری در شیراز آشپزخانه

خارج از منزل را وارد کنید، بدون اینکه زیاده روی کنید. از دور شبیه یک الگوی هندسی سرگرم کننده به نظر می رسد، اما از نزدیک جزئیات گیاه شناسی را خواهید دید.

10 سنگ مرمر آن

ایده های کاغذ دیواری آشپزخانه مرمر

به لطف کاغذ دیواری در شیراز فوق‌العاده قانع‌کننده، یک آشپزخانه مرمری بدون رنو کامل (یا تخلیه حساب بانکی خود) دریافت کنید. چاپ باعث درخشش ظروف غذاخوری شما می شود.

11 مرکبات را اضافه کنید

زرد، کاغذ دیواری، نارنجی، الگو، گیاه، طراحی داخلی، طراحی داخلی، گل وحشی، گل،

وقتی زندگی به شما لیمو می دهد، آشپزخانه خود را کاغذ دیواری در شیراز می کنید.

12 را در استوایی

گل، گیاه، گیاه شناسی، آنتوریوم، گیاه گلدار، پارچه، کاغذ دیواری، گیاه خانگی، گل صد تومانی، گل های شاخه بریده،

چشمان خود را ببندید و خود را در پالم اسپرینگز تصور کنید. برای تکمیل رنگ صورتی در کاغذ دیواری در شیراز، لهجه های برنجی را انتخاب کنید.

13 یک لحظه گل اضافه کنید

درخت، اتاق، گیاه، کاغذ دیواری در شیراز، گل، شاخه، شاخه، طراحی داخلی، طراحی داخلی، شکوفه،

یا برای آشپزخانه ای به سبک روستایی یا مزرعه ای، رنگ را اضافه کنید. با انتخاب لهجه های چوبی، ضد زنگ و سبز، همه چیز را روستایی تر کنید.

14 هنر تخته سیاه خود را ایجاد کنید

ایده های کاغذ دیواری در شیراز آشپزخانه

گوشه شراب یا قهوه شما مستحق ارتقا است. این یک راه خنده دار برای دادن یک لحظه کوچک به گوشه مورد علاقه خود از خانه شما است.