You are here

walliwall's blog

چگونه از عناصر و اصول طراحی داخلی برای تزئین خانه خود در شیراز استفاده کنیم؟

Submitted by walliwall on Sun, 06/19/2022 - 01:08

چگونه از عناصر و اصول طراحی داخلی برای تزئین خانه خود در شیراز استفاده کنیم؟
طراحی دکوراسیون داخلی معاصر بسیار بیشتر از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام بالش و پرده اتاق را به هم می بندد، شامل می شود - اگرچه این انتخاب ها هنوز اهمیت دارند. در گروه ساختمانی فرانکل، ما معتقدیم طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز
هم علم است و هم هنر! این به نحوه واکنش مغز و بدن ما به فضای اطرافمان مربوط می شود. و این وظیفه یک طراح داخلی است که آن احساسات یا احساسات را در جهتی مثبت شکل دهد که باعث شود کسی بخواهد زمانی را در یک اتاق بگذراند.

طراحی سایت شرکتی

Submitted by walliwall on Wed, 06/15/2022 - 08:05

وب سایت شرکتی چیست؟

طراحی سایت شرکتی دسته وسیعی از طراحی سایت شرکتی ها را تشکیل می دهند که با یک هدف واحد متحد شده اند: تبلیغ یک شرکت به عنوان یک کل، به جای تمرکز بر یک محصول یا برند فرعی.

بسیاری از استودیوهای وب - و مشتریان آنها - اغلب طراحی سایت شرکتی را با وب سایت های تبلیغاتی اشتباه می گیرند، اگرچه این دو نوع اهداف کاملاً متفاوتی دارند.

به عنوان مثال به OREO نگاهی بیندازید. احتمالاً در مورد آن شنیده اید و به احتمال زیاد حداقل یک بار در زندگی خود آن را چشیده اید. وب سایت OREO اینگونه به نظر می رسد.

ایده های کاغذ دیواری آشپزخانه یک راه حل طراحی سریع

Submitted by walliwall on Wed, 05/25/2022 - 06:52

اگر آشپزخانه شما نیاز مبرمی به نوسازی دارد، نصب کاغذ دیواری در شیراز یکی از مطمئن ترین راه ها برای تقویت سبک بدون استخدام تیم بازسازی است.

Subscribe to RSS - walliwall's blog